Kompletní přehled hráčských změn v týmech Tipsport extraligy.

Rozpis přípravných zápasů extraligových týmů

20. 7. 2012

| Komentářů: 0

V tomto příspěvku najdete kompletní rozpis všech přípravných zápasů účastníků naší nejvyšší domácí soutěže. Hned sedm klubů se před samotným startem soutěže představí i na turnaji European Trophy, další tři pak na tradičním Rona Cupu na Slovensku.

Kometě došly síly, Pardubice si po dvou letech užijí mistrovské oslavy!

19. 4. 2012

Třígólové vedení si už Pardubice v posledních dvaceti minutách zápasu vzít nenechaly a naopak svůj triumf ještě jedním zásahem vyšperkovaly. Brnu se v koncovce trápilo a navíc jejich snahu dokázal eliminovat, možná i s přispěním potřebného štěstí, gólman Martin Růžička. Se závěrečnou sirénou mohly odstartovat vítězné oslavy hostů.

Kometa bojuje o naději, Pardubice už dnes mohou slavit titul!

19. 4. 2012

V 18:10 startuje v pořadí už šesté finálové klání play off domácí Tipsport extraligy. Jediné vítězství dělí celek Pardubic od vysněného titulu. Nedá se však čekat, že by jim Brno, ač sužované nemalou marodkou, klíčový zápas pustilo.

Pardubice ustály nápor Komety a jediná výhra je dělí od titulu!

17. 4. 2012

Další díl skutečné bitvy o titul. Tak lze charakterizovat i páté střetnutí týmů Pardubic a Komety Brno. Východočeši měli snový začátek, když po třiadvaceti minutách hry vedli nad soupeřem z Moravy 4:0, ale jejich cesta za úspěchem tak snadná nakonec nebyla.

Bitva o titul pokračuje pátým soubojem, podaří se Pardubicím zlomit odpor Komety?

17. 4. 2012

Dnes je od 17:40 na programu pátá finálová bitva mezi týmy Pardubic a Komety Brno. Východočeši dokázali v předchozím klání nečekaně zvítězit na ledě soupeře, čímž srovnali stav vítězným střetnutí na 2:2. Po tom dnešním se jeden z týmů dostane v sérii do vedení.

Kometa s modrobílým peklem v zádech přemohla Spartu, Zlín uhájil domácí tvrz i podruhé

15. 3. 2012

Morava je zpět ve hře. Týmy Komety a Zlín předčily Spartu resp. Plzeň a srovnaly stav čtvrtfinálových sérií v play off na 2:2!

Sparta rozesmutnila vyprodanou Kajot arénu, Zlínu stačil k výhře jediný gól

14. 3. 2012

Favorizovaná Sparta vyhrála na ledě Brna a ujala se v sérii vedení. Prvního triumfu nad Plzní se dočkal Zlín, jenž k radosti svých fanoušků zdolal Indiány fotbalovým výsledkem 1:0.

Tipsport extraliga - výsledky: Kometa pokořila Kladno i podruhé, Třinec srovnal krok ze Zlínem