Zlatopramen aréna opět nedobyta

19. 3. 2009

1. hokejová liga - finále - 5. zápas: Ani na sedmý pokus se nepovedlo hokejistům Komety Brno dobýt domovský stánek týmu Ústí. Po bezbrankové první třetině se z gólů radovali hlavně Lvi. Hovorka se Špirkem připravili klíčový náskok, který se už Kometě vyrovnat nepodařilo. Snížení z hole Puchera bylo jediným šťastným okamžikem moravského klubu. Devět minut před koncem třetiny prakticky rozhodl o výhře domácích Janků. Ústí získalo matchball a série se přesouvá do Brna. HC Slovan Ústečtí Lvi - HC Kometa Brno 3:1 (0:0, 2:0, 1:1).

HC Slovan Ústečtí Lvi - HC Kometa Brno 3:1 (0:0, 2:0, 1:1)

Branky: 26. Hovorka (Janků), 32. Špirko, 51. Janků (Hanzl) - 47. Pucher (Svačina) - stav série 3:2.

Program 1. hokejové ligy - finále:

Sobota 21. března - 6. zápas -17.30: HC Kometa Brno HC Slovan Ústečtí Lvi
Pondělí 23. března, případný 7. zápas - 18.00: HC Slovan Ústečtí Lvi HC Kometa Brno