NHL: Malkin vsítil Hurikánům hattrick, Penguins zvítězili i podruhé

22. 5. 2009

NHL - finále Východní konference - 2. zápas: VIDEO nejdůležitějších okamžiků - Druhý zápas série přinesl další zajímavou podívanou. S první třetinou byli více spokojeni hosté. Pittsburgh sice dvakrát vedl díky trefám Crosbyho a Malkina, ale Carolina vždy dokázala náskok srovnat. Na góly LaRoseho s Jokinenen navázal Seidenberg. Vedení hostů vydrželo jen do čtyřiadvacáté minuty, kdy se trefil Talbot. Rozdílový gól obstaral v závěru druhé dvacetiminutovky Kunitz. Defitivní zlom zápasu padl po dokončení hattricku Malkina a sedmém gólu z hole Kennedyho při power play. Druhý zápas série je na programu v noci ze soboty na neděli.

Finále Východní konference - 2. zápas:

Pittsburgh-Carolina 7:4 (2:3, 2:0, 3:1)
Branky:
2. Crosby, 9.,49. a 53. Malkin, 24. Talbot, 40. Kunitz, 59. Kennedy - 4. LaRose, 9. Jokinen, 13. Seidenberg, 43. Eaves. Stav série: 2:0.