Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mikel putuje za Kudělku do Olomouce

29. 11. 2008

Vedení klubu se rozhodlo přetrvávající výsledkovou krizi začít výrazněji řešit. Aktuálně jedenáctý tým naší druhé nejvyšší soutěže se dohodl s brněnskou Kometou na hráčské transakci. Do současně prvního mužstva ligy se na hostování přesouvá obránce David Kudělka, opačným směrem na stejnou dobu míří Jan Mikel.

 

 

Kudělka přišel do Olomouce ze Znojma, které ho uvolnilo na roční hostování. Třiatřicetiletý hráč se měl stát důležitým článkem úspěšné kostry týmu, bohužel se stak nestalo. Obrovitý bek doplatil i na současnou herní nepohodu a nepomohlo mu ani zranění, kterého na čas vyřadilo ze hry.

 

Přerovský odchovanec má za sebou i zámořskou misi. Zahrál si v nižších amerických soutěžích v dresu Long-Beach Ice Dogs a Rochesteru. Štěstí zkoušel ve Bakersfieldu, který je farmou Anaheimu. Pozvánky do prestižní NHL se nedočkal. Ve Znojmě a Třinci okusil domácí extraligu. S hráčem byla ukončena spolupráce,“ řekl generální manažer Olomouce Erik Fürst v rozhovoru pro místní Deník. Z toho samozřejmě vyplývá skutečnost, že hráč nenaplnil očekávání, které se do něj vkládalo. Nyní jej čeká nová výzva v Brně.

  

Novou tváří v kabině Kohoutů bude Jan Mikel. Rovněž třiatřicetiletý obránce je obdobným prototypem hráče. V týmu se potká se bývalými spoluhráči z Komety, kterými jsou Richard Brančík a Martin Vyrůbalík. I přes nepřesvědčivé výsledky má prozatím trenérská dvojice Vlk- Fiala důvěru. Změny se však dají očekávat v kádru mužstva. 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář