Jihlava a Kometa: Našli vítěznou vlnu?

17. 9. 2007
ObrazekVýsledky třetího kola přinesly pro fanoušku dvou slavných týmů konečně radostný pocit. Dukla Jihlava i brněnská Kometa dokázali své utkání dovést do vítězného stavu. Druhý jmenovaný celek vyrovnal dvoubrankové manko a vyhrál na nájezdy. V hanáckém derby mezi Olomoucí a Prostějovem se radovali domácí hokejisté.

Dalším bezesporu zajímavým faktem bylo vysoká výhra Sarezy Ostrava nad nováčkem ze Šumperka. Skóre po třetinách mělo vzestupnou tendenci a konečný stav se zastavil až na čísle devět. Úplně vyhořel i Beroun, který doma podlehl Chomutovu sedmibrankovým rozdílem.V souboji nováčků ligy byl úspěšnější celek Vrchlabí, který svého soka z Mostu porazil o čtyři branky.

Sareza Ostrava - Šumperk 9:0 (2:0, 3:0, 4:0)

Branky: 4. a 58. Boháč, 15. Ovšák, 25. I. Mocek, 29. Bokroš, 36. Šebesta, 45. Najdek, 52. Rimmel, 52. Grygar. Rozhodčí: Blecha - Novák, T. Prchal. Vyloučení: 7:7. Využití: 3:0. Diváci: 550.

Olomouc - Prostějov 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)

Branky: 12. Kříž, 30. Brančík, 42. Čuřík - 29. Hampl. Rozhodčí: Skoupý - Dřínovský, Čech. Vyloučení: 10:5. Využití: 1:0. Diváci: 2800.

Beroun - Chomutov 0:7 (0:1, 0:4, 0:2)

Branky: 7. Revay, 25. Kostourek, 30. Tauš, 31. Polodna, 40. Kolda, 54. Boušek, 55. Jíra. Rozhodčí: Pešina - Kreuzer, Polonyi. Vyloučení: 10:11, navíc Tvrzník - Trefný oba 10 minut. Využití: 0:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 800.

Jihlava - Třebíč 3:1 (0:0, 2:0, 1:1)

Branky: 25. Slavík, 30. Rytnauer, 60. Bakus - 48. Roháčik. Rozhodčí: Šír - Kašík, Trunečka. Vyloučení 13:11, navíc Dolníček (Třebíč) 10 min. Využití 1:0. Diváci: 2100.

Havlíčkův Brod - Mladá Boleslav 5:4 po sam. nájezdech (1:2, 1:1, 2:1 - 0:0)

Branky: 8. Holek, 33. Třetina, 43. Kubeš, 60. Hodek, rozhodující nájezd Kreuzer - 2. a 40. Handlovský, 17. Ivan, 48. Nouza. Rozhodčí: Hribík - Kis, Padevět. Vyloučení: 9:11. Využití: 3:2. Diváci: 1200.

Kometa Brno - Havířov 3:2 po sam. nájezdech (0:1, 0:1, 2:0 - 0:0)

Branky: 53. a rozhod. nájezd Vostřák, 43. David - 6. Velecký, 39. Škoda. Rozhodčí: Souček - Guth, Hejduk. Vyloučení: 6:9, navíc Novák (Havířov) 5 min. + do konce utkání. Využití: 1:2. Diváci: 3539.

Kadaň - Hradec Králové 3:0 (0:0, 2:0, 1:0)

Branky: 35. Vaněček, 38. Derfler, 49. Fink. Rozhodčí: Lacina - Bertlík, Šerý. Vyloučení: 4:5, navíc Kajer 10 min. + do konce, Hlavatý (oba Kadaň) 10 min. Využití: 2:0. Diváci: 360.

Vrchlabí - Most 6:2 (2:1, 2:1, 2:0)

Branky: 7. a 44. Plodek, 19. a 26. Tvrdek, 30. Holub, 51. O. Nakládal - 14. Plachý, 28. Bahenský. Rozhodčí: Hodek - Svoboda, Lhotský. Vyloučení: 9:11. Využití: 4:2. Diváci: 1749.

Zdroj: ČTK, foto: hc-olomouc.cz, edit: hokej.estranky.cz