Klepiš s Jágrem přispěli k drtivé výhře Omsku nad Kolínem

1. 8. 2009

Hokejisté Avangardu Omsk v rámci evropského výjezdu změřili síly v přípravném utkání s týmem Kolína nad Rýnem.  Ruský celek si již v první třetině vytvořil klíčový náskok, který postupně s přehledem zvyšoval. Na konečné výhře v poměru 1:6 se podepsali i čeští hráči. Klepiš otevřel v první třetině brankový účet zápasu a Jágr se přihrávkou podílel na pátém gólu.

Na utkání dorazilo přes 2000 fanoušků. Bezesporu hlavním terčem zájmu se stala česká megastar Jaromír Jágr. Domácí s ruským šampionem z roku 2004 bojovali, ale v efektivitě zakončení naprosto selhávali. Už první dějství ukázalo, že role dirigenta bude jednoznačně na straně slavnějšího soupeře. "Rusové ukázali svou kvalitu. Náš tým bojoval, ale celkový výsledek byl zasloužený," uvedl manažer Kolína Rodion Pauels. Odveta je na programu v pondělí.

Kolín nad Rýnem - Avangard Omsk 1:6 (0:3, 1:1, 0:2)

Branky: Flaake - Klepiš (Rjabykin, Pestunov), Nikitin, Vlasenkov (Nikitin, Kurjanov), Pervušin (Nikitin), Kukkonen (Rjabykin, Jágr), Vlasenkov (Kurjanov).

Zdroj: hawk.ru