Souhrn 43. kola extraligy

21. 1. 2008

ObrazekNevídaná přestřelka v derby vyzněla lépe pro Spartu. Pardubice v poslední třetině otočily zápas s Třincem a další výhrou se přiblížily hranici play off. Kladno pokračuje na vítězné vlně, výhru v nájezdech na libereckém ledě trefil Patera. Zlín selhal doma s Budějovicemi.

Slavia Praha - Sparta Praha 5:7 (1:1, 2:4, 2:2)

Branky a nahrávky: 15. Micka (Doležal), 22. Micka (Sloboda), 28. Sup (Bednář), 51. Bednář (Kadlec), 53. Sup (Micka) - 12. Langhammer (Vaic), 22. Vaic (Hanzlík), 36. Nedvěd (Sivek), 36. Langhammer (Vaic), 37. Ton (Netík), 55. Netík (Vykoukal), 59. Nedvěd (Langhammer). Rozhodčí: Jeřábek. Vyloučení: 7:7. Využití: 1:2. Oslabení: 0:1. Diváci: 12 536.

Vítkovice Steel - Znojemští Orli 4:1 (2:0, 1:0, 1:1)

Branky a nahrávky: 7. Gulaši (Ujčík), 17. Burger (Kuboš), 31. Klimek (Köhler), 54. R. Hruška (Köhler) - 56. J. Svoboda (Plášek). Rozhodčí: Homola - Čížek, Prchal. Vyloučení: 6:10, navíc Meidl (Znojmo) 10 minut. Využití: 2:0. Diváci: 5412.

Moeller Pardubice - Oceláři Třinec 4:2 (0:2, 0:0, 4:0)

Branky a nahrávky: 43. Šeda (Snopek), 50. Kolář I (Koukal), 52. Tvrdík (Kolář I), 57. Cetkovský (Somík) - 5. Korhoň (P. Barinka), 16. P. Barinka (Polanský). Rozhodčí: Turčan - Bláha, Šátava. Vyloučení: 8:9. Využití: 1:0. Diváci: 9105.

RI Okna Zlín - Mountfield České Budějovice 0:4 (0:2, 0:1, 0:1)

Branky a nahrávky: 9. Šimánek (Kůrka), 20. Brabenec (Kůrka), 35. V. Hübl (Toman), 54. L. Květoň (Sičák). Rozhodčí: Pešina - Bryška, Chytil. Vyloučení: 10:12. Využití: 0:3. Diváci: 4078.

Bílí Tygři Liberec - Geus Okna Kladno 2:3 po sam. náj. (1:0, 1:1, 0:1 - 0:0)

Branky a nahrávky: 1. Pletka (Kašpařík), 23. L. Čermák (Pletka) - 24. Martin Procházka (Patera), 48. Kalla (Z. Nedvěd), rozhodující nájezd Patera. Rozhodčí: Šindler - Kis, Padevět. Vyloučení: 5:6, navíc Ševc (Kladno) 10 min. a do konce utkání. Bez využití. Diváci: 5740.

Litvínov - Energie Karlovy Vary 1:0 v prodl. (0:0, 0:0, 0:0 - 1:0)

Branka: 63. Šlégr. Rozhodčí: Mikula - Lederer, Tošenovjan. Vyloučení: 6:5. Bez využití. Diváci: 6425.

Lasselsberger Plzeň - Slovan Ústečtí Lvi 5:4 v prodl. (1:1, 2:0, 1:3 - 1:0)

Branky a nahrávky: 4. Vampola (Vlasák), 28. Fabuš (Benák), 38. Vlasák (Fabuš), 48. Vlasák (Vampola),  64. Fabuš - 17. Špirko (Čaloun), 43. V. Novák (Špirko), 56. Čaloun (Špirko), 59. Janků (Čaloun). Vyloučení: 10:10. Využití: 2:3. Diváci: 5103.