Souhrn 21. kola extraligy

16. 11. 2007

ObrazekPražská Slavia smetla Litvínov rozdílem šesti branek. Ústí nad Labem si senzačně ze Sparty odvezlo tři body. Balaštík hattrickem navedl Zlín k trimfu nad Pardubicemi. České Budějovice  potvrdili roli favorita a z Kladna si odvezly výhru. Liberec udolal Znojmo na samostatné nájezdy.

RI Okna Zlín - Moeller Pardubice 4:0 (0:0, 2:0, 2:0)

Branky a nahrávky: 22. Balaštík (Leška), 27. Balaštík (Leška), 54. Balaštík (M. Čech), 54. Andrašovský (Okál). Rozhodčí: Mikula - Kis, Padevět. Vyloučení: 6:14, navíc Klouček 5 min. a do konce utkání, Leška - Havíř oba 10 min. Využití: 2:0. Diváci: 4128.

Vítkovice Steel - Energie Karlovy Vary 4:2 (1:0, 1:0, 2:2)

Branky a nahrávky: 11. P. Hubáček (Ujčík), 39. Jurečka (Burger), 44. Krenželok (Ovčačík), 50. Burger (Jurečka) - 53. Skladaný (Kristek), 58. Kumstát (Grof). Rozhodčí: Hodek - Pešek, Šátava. Vyloučení: 11:12, navíc Heš 10 minut, Ujčík a P. Hubáček oba 5 minut a do konce utkání - Hluchý 5 minut a do konce utkání. Využití: 3:2. Diváci: 3083.

GEUS Okna Kladno - Mountfield České Budějovice 1:3 (0:1, 0:0, 1:2)

Branky a nahrávky: 58. Kalla - 20. Kůrka (Toman), 47. Kůrka, 59. Sailer (Hřebejk). Rozhodčí: Šindler - Kalivoda, Charvát. Vyloučení: 4:7. Využití: 1:0. V oslabení 0:1. Diváci: 2328.

Sparta Praha - Slovan Ústečtí Lvi 1:2 (1:1, 0:0, 0:1)

Branky a nahrávky: 3. Jan Hanzlík (Ton) - 16. T. Martinec (Šaffer), 46. Šagát (Klobouček). Rozhodčí: Reichert (Něm.) - Blümel, Barvíř. Vyloučení: 7:7, navíc P. Nedvěd (Sparta) 10 min. Využití: 1:1. Diváci: 5242.

Slavia Praha - Litvínov 7:1 (1:0, 1:0, 5:1)

Branky a nahrávky: 19. V. Růžička ml. (Duda), 27. Duda (Kadlec), 47. Beránek (Kadlec), 48. Micka (Rataj), 51. Sloboda (Hlavačka), 53. Doležal (V. Růžička ml.), 56. Žižka (Duda) - 51. Šlégr. Rozhodčí: Jeřábek - Čížek, Prchal. Vyloučení: 5:7, navíc Reichel (Litvínov) 10 min. Využití: 4:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 5743.

Bílí Tygři Liberec - Znojemští Orli 1:0 po sam. nájezdech

Branka: Rozhodující sam. nájezd L. Čermák. Rozhodčí: Bolina - Bláha, Kostka. Vyloučení: 3:7. Bez využití. Diváci: 5862.

Zdroj: ČTK, foto: zlin.cz, edit: hokej.estranky.cz