Jdi na obsah Jdi na menu
 


SportObchod.cz slaví 9. narozeniny a slevy jsou obrovské

13. 10. 2011

 

V úterý 18. října slaví internetový obchod se sportovními potřebami SportObchod.cz již 9. narozeniny. Přijďte se podívat na web SportObchod.cz, budou rozdávat dárky v podobě obrovských slev a objednávek zdarma.
SportObchod slaví, zákazníci dostávají dárky
Oslavte se SportObchod.cz 9. narozeniny. Při výjimečné prodejní akci budete moci vybírat z narozeninové nabídky za ceny, které nikdy jindy a nikde jinde neuvidíte. Pouze jeden den budete mít možnost nakoupit vybrané produkty se slevou až 77 %. V akci nebudou žádné výprodejové kusy, ale to nejlepší ze všech sekcí. Navíc každá 99. objednávka je zdarma.
Začátky SportObchod.cz
Před devíti lety, v říjnu 2002, se skupinka studentů rozhodla pro smělý plán - dodávat sportovní vybavení výhradně po internetu. V době, kdy se u nás internet teprve začínal rozšiřovat, pustili se do svých ambiciózních plánů. Vsadili především na osobní přístup, odbornost a spolehlivost.
Začínali se skladem v rozkládací posteli a díky nepřetržitému růstu se ze studentských plánů stal jeden z největších internetových obchodů se sportovním vybavením ve Střední Evropě.
SportObchod.cz dnes
Od vstupu na trh se SportObchodu daří růst a rozšiřovat nabídku produktů a služeb. V současnosti nabízí zboží ve 14 specializovaných sekcích, disponuje kamennými prodejnami v Praze a Brně a provozuje web ve slovenštině. Během devíti let působení si cestu do SportObchodu našlo přes 125 000 zákazníků, kteří provedli více než 305 000 objednávek.
Přijďte se podívat v úterý 18. října na narozeninovou nabídku SportObchod.cz a nakupte s obrovskou slevou. Akce platí pouze jeden den, od půlnoci do půlnoci.