NHL: Kubův gól pomohl Senators k cestě za výhrou

7. 12. 2009

| Komentářů: 0

| Rubrika: Výsledky

Kanadskoamerická NHL měla na programu pouze dvě střetnutí. Jediným z Čechů, který se zapsal do stastitik byl obránce Filip Kuba, jehož trefa přispěla ke gólové výhodě Ottawy na ledě Anaheimu. Soupeř ještě dokázal vyrovnat, ale v samostatných nájezdech definitivně potvrdili lepší koncovku právě Senátoři. Detroit porazil Rangers a vylepšil si své slabé konto úspěchů.

Olomouc potupila Chomutov šesti góly

6. 12. 2009

Dohrávka dvaadvacátého kola přinesla až nečekaně jasný výsledek. Hanáci deklasovali druhý tým ligy v poměru 6:2 a navázali tak na včerejší vítěznou misi z Hradce Králové. Domácím se podařilo využít tři přesilové hry. Chomutov se zmátořil až v poslední dvouminutovce, kdy kosmeticky upravil i tak velmi nepříjemný stav utkání.

Mizérie Šumperka pokračuje, Olomouc přerušila trápení výhrou v Hradci

5. 12. 2009

Hned v pěti případech sedmadvacátého kola byly úspěšnější hostující celky. Ve šlágru kola překvapila dosud trápící se Olomouc vítězstvím na ledě svého nejbližšího tabulkového protivníka Hradec Králové. Jihlava doma přestřílela Chomutov a Havířov dělily pouhé dvě minuty od bodového zisku proti Ústí. Šumperk prohrál i doma s Berounem.

1. hokejová liga: Ústí s problémy uspělo, Olomouc padla s Třebíčí

2. 12. 2009

Dnešní prvoligový program nabídl velmi zajímavé výsledky. Šlágr kola mezi Ústím a Chomutovem rozhodně nezůstával za očekáváním. Domácí Lvi dvakrát s rivalem prohrávali, ale nakonec je ze zajetí vysvobodil v prodloužení Němeček. Trápení Olomouce vygradovalo domácím klopýtnutím s Třebíčí. Benátky nadělovaly v Havířově.

Plekanec pomohl Montrealu k obratu nad Columbusem

25. 11. 2009

Kanadskoamerická NHL měla na programu jen jediný zápas, ve kterém změřily své síly týmy Montrealu Canadiens a Columbusu Blue Jackets. Hostům se dařilo držet příznivý výsledek do třiačtyřicáté minuty, posléze je však Habs poslali třemi góly do kolen. Bodovali Tomáš Plekanec i Roman Hamrlík. Pro zranění chyběl v sestavě Jaroslav Špaček.

1. hokejová liga - výsledky 20. kola: Favorité měli značné problémy, ale překvapení nedopustili

14. 11. 2009

Nechybělo mnoho a zrodilo by se nejedno překvapení. Favorité ze silné trojky se proti houževnatě bojujícím soupeřům trápili, a tak můžou mluvit i o potřebné špetce štěstí, která jim k obratu pomohla. Tábor byl blízko skalpu Ústeckých Lvů na jejich vlastním ledě. Vrchlabí dvakrát vedlo nad Chomutovem a Chrudim potrápila Olomouc.

1. hokejová liga: Ústí v předehrávce zdolalo Olomouc

6. 11. 2009

Ani na devátý pokus nenašli hokejisté Ústí nad Labem na svém ledě přemožitele. Utkání mělo patřičný náboj, neboť se utkal první se třetím týmem průběžné tabulky. Bylo jisté, že jedna série úspěchů skončí a to se také stalo. Domácí už v první třetině čtyřikrát rozvlnili olomouckou brankovou síť, což prakticky rozhodlo o vítězství.

1. hokejová liga - výsledky 17. kola: Favorité nezaváhali, Dukla ukončila bodovou sérii Hradce

4. 11. 2009

Středeční program nabídl zajímavá střetnutí. Překvapení se událo jen ve Znojmě, které doma nečekaně prohrálo s Benátkami. Naopak ostatní favorité duelů nezaváhali. Chomutov porazil Šumperk, Ústí rozdupalo Kadaň na jejím vlastním ledě a Olomouc vydřela tři body nad Berounem. Havlíčkův Brod zničil sedmi góly Třebíč a dalšího úspěchu se dočkal i Havířov.

NHL - výsledky: Na výhře Columbusu ve Washingtonu se podílel Voráček

2. 11. 2009

Program kanadsko-americké NHL nabídl čtyři utkání. Ve dvou z nich o sobě dali vědět čeští hokejisté. Prospal byl u jediného gólu Rangers ve vítězném utkání s Bostonem. Voráčkův Columbus překvapil úspěchem na ledě Capitals, kterým nebyla platná ani větší střelecká aktivita. Žraloci s přehledem a pěti góly utišili carolinské Hurikány.

O2 extraliga - výsledky 22. kola - Sparta opět s třemi body, uspěl Zlín, Kometa i Vary

1. 11. 2009

Největším překvapením nedělního kola byl poněkud nečekaný obrat zápasu v Litvínově. Družina okolo Roberta Reichela vedla nad trápícím se obhájcem mistrovského titulu už 4:1 a následně 5:2, ale nakonec hosté z Karlových Varů utkání otočili ve svůj prospěch. Ve výborných výkonech pokračuje Zlín, který naplno bodoval na Kladně a zářila i Sparta, která po nástupu nové trenérské dvojice Volek-Holaň opět zvítězila.