2010/2011

Příspěvky

Chomutovu na výhru v Olomouci nestačilo ani šest gólů, Litoměřice byly opět k nezastavení

10. 1. 2011

| Komentářů: 0

| Rubrika: 2010/2011

Pondělní vsuvka zápasů první hokejové ligy přinesla několik zajímavých výsledků. Ve šlágru 35. kola si Olomouc poradila v divokém skóre s Chomutovem. Opět se střelecky zadařilo nováčkovi z Litoměřic, který znovu předvedl šestigólové představení, tentokrát to odnesla Chrudim.

Ve Znojmě a Chomutově padlo třináct gólů, hattrick Sikory zajistil Kadani tři body

8. 1. 2011

Čtyřiatřicáté kolo druhé naší nejvyšší soutěže bylo i díky počtu gólů nadmíru zajímavé. Červené světlo za brankou se rozsvítilo celkem ve čtyřiašedesáti případech, což činilo unikátní průměr osmi gólů na zápas. Své o tom můžou říct diváci, jenž zavítali do Chomutova, Znojma, Litoměřic či Kadaně.

Znojmo splnilo s úspěchem svůj rest a přiblížilo se elitní osmičce

13. 12. 2010

V dohrávce 17. kola si hokejisté Znojma poradili v poměru 3:1 s týmem Vrchlabí. Domácí položili základy k úspěchu během úvodních dvou třetin, ve kterých vsítili po jednom gólu Hrňa s Podešvou. V závěrečném dějství hosté Látalem vstřelili kontaktní branku, ale Orli finalizovali svůj úspěch díky trefě Hamana z poslední dvouminutovky.

Ústí podlehlo Havlíčkovu Brodu, Chomutov šťastně triumfoval v Třebíči

11. 12. 2010

Chomutov se s Ústím přetahuje o post nejlepšího celku první ligy, nicméně ani jeden z nich nemá na růžích ustláno. Ústečtí Lvi si v prostředí havlíčkobrodských Rebelů ani neškrtli. Chomutov byl na ledě Třebíče minutu od prohry, ale nakonec body zahránil díky vyrovnání a následné výhře v samostatných nájezdech.

Litoměřice porazily lídra soutěže Chomutov, Polodna vystřílel Olomouci výhru v Jihlavě

4. 12. 2010

petr_polodna_jap_min.jpgŠestnáct prvoligových týmů má za sebou zápasové povinnosti pětadvacátého kola z programu ligy. O nejzajímavější výsledek se postaral nováček z Litoměřic, který k radosti svých příznivců udolal díky trefě Petra Šinágla v prodloužení první tým ligy Chomutov. Po klopýtnutí ve Znojmě zabrala i Olomouc, která zvítězila na ledě v tabulce třetí Jihlavy.

Olomouc má po Ústí i skalp Chomutova, Písek rozstřílel Znojmo

29. 11. 2010

První liga se přihlásila netradičně v pondělí se svým programem zápasů 23. kola. O nejzajímavější výsledek se postarali hokejisté Písku, kteří devíti góly rozmetali nálet znojemských Orlů. Zadařilo se i Olomouci, jenž po sobotní výhře na ledě Ústí, porazila i druhý top celek Chomutov.

Jihlava prohrála i s Chomutovem a přišla o šanci vrátit se zpět do čela soutěže

20. 11. 2010

Výsledky dvacátého kola první ligy sice nepřinesly očekávané překvapení, ale o zajímavá fakta nouze nebyla. V opětovném souboji o první příčku tabulky si Chomutov poradil s Jihlavou. Uspělo i Ústí, které na domácím ledě rozprášilo naděje Benátek a tím přeskočilo Duklu na druhou příčku.

Dukla opět vítězná, Benátky zesměšnily Hradec na jeho vlastním ledě

13. 11. 2010

Osmnácté kolo první ligy přineslo řadu zajímavých výsledků. Většina favoritů však nezaváhala. Průběžný lídr Jihlava naplno bodovala ve Vrchlabí a připsala si dvanáctou výhru sezony. Uspěl i její nejbližší pronásledovatel z Chomutova, jenž uhájil těsné vítězství na ledě Tábora.

Jihlava si po další výhře upevnila vedení v čele soutěže

10. 11. 2010

Sedmnácté kolo první hokejové ligy bylo ve znamení souboje gigantů Chomutova a Ústí. Dramatickou bitvu nakonec vyhráli v prodloužení hosté. Z výsledku ale paradoxně vytěžili nejvíce hráči Jihlavy. Dukla doma přehrála Hradec Králové a vylepšila si své královské postavení v tabulce.

Chomutov opět zaváhal, Jihlava vládne lize

6. 11. 2010

Po výsledcích 16. kola se opět měnilo obsazení postu vedoucího celku 1. hokejové ligy. Jihlava se díky výhře na ledě Berouna a bodové ztrátě Chomutova ve Vrchlabí stala staronovým lídrem průběžné tabulky soutěže.