Rangers, Sharks i Avalanche na pokraji propasti

30. 4. 2008

| Komentářů: 0

| Rubrika: NHL - play off

ObrazekAni produktivita Jaromíra Jágra s Martinem Strakou newyorským Rangers příliš nepomáhá. Tým z Manhattanu nenašel ani potřetí  na pittsburghské komando recept a jediná prohra je dělí do vyřazení z play off. V téže situaci jsou i San Jose a Colorado, jenž rovněž podlehli svým soupeřům potřetí.

Rangers měli třígólový náskok, přesto v Pittsburghu padli

26. 4. 2008

ObrazekV noci bylo odehrán první zápas z pravděpodobně nejsledovanější série, tedy mezi Pittsburghem Penguins a New Yorkem Rangers. Tučňáci dlouho dávali svému protivníkovi na ledě příliš prostoru, což zapříčinilo, že za čtyřiadvacet minut prohrávali 0:3. Zlepšeným výkonem se však dokázali pevně postavit zpět na nohy a zápas otočit ve svůj prospěch.

Anaheim Stanley Cup neobhájí, končí i Nashville

21. 4. 2008

ObrazekNedělní série zápasů určila další dva postupující týmy. Svou misi zvládl Detroit a Dallas. Naopak sezóna skončila pro Nashville a rovněž také pro Anaheim, který slavnou trofej obhajoval. Ani šestý duel mezi Calgary a San Jose postupujícího neurčil, a tak musí rozhodnout až sedmé měření sil.

Jágr poslal Eliáše na dovolenou

19. 4. 2008

ObrazekNewyorští Rangers i díky vydatné pomoci kapitána Jaromíra Jágra porazili i v pátém utkání New Jersey a těší se z postupu do druhého kola play off. Český forvard prokázal svou aktuální formu tříbodovým ziskem. Hašek sledoval výhru svého celku nad Nashvillem pouze z lavičky.

Ďáblové pokořili New York

14. 4. 2008

ObrazekNeworští Rangers poprvé v sérii nestačili na New Jersey. Po dvou výhrách na ledě soupeře se svěřenci trenéra Renneyho mohli před vlastním publikem přiblížit postupu, ale nestalo se tak. K triumfu jim nepomohla ani vysoká produktivita Jaromíra Jágra, jenž měl prsty ve třech gólech. San Jose vedlo v Calgary po čtyřech minutách 3:0, ale přesto se z výhry neradovalo.

Detroit vstoupil vítězně, Hašek oporou týmu

11. 4. 2008

ObrazekDetroit, nejúspěšnější tým soutěže po základní části, vstoupil do vyřazovacích bojů tou správnou nohou. V úvodním zápase porazil Predátory a ujal se v sérii vedení. Domácí prostředí rovněž využilo mužstvo Montrealu, které s Bostonem pohrávalo jako kočka s myší. Na vlastním ledě naopak selhal Anaheim, který inkasoval čtyři branky a ani jednou se střelecky neprosadil.