Češi porazili Indii v prodloužení a stali se mistry světa!

20. 6. 2009

| Komentářů: 1

| Rubrika: MS 2009 - hokejbal

| Fotografie: MS v hokejbalu - Češi mistry světa

ObrazekČeský hokejbal se dočkal po dlouhých jedenácti letech opět zlatého zápisu do kroniky úspěchů. Finálový souboj přinesl nervy drásající průběh, který gradoval až do samotného prodloužení. Když navíc kapitán Petr Novák potrestal gólem chybu indického mužstva, tak mohla vypuknout nefalšovaná chvíle radosti. Plzeňská aréna bouřila a děkovala našim reprezentantům za fantastický zážitek.

MS v hokejbalu: Češi v infarktovém utkání porazili Slovensko a zahrají si o zlato!

19. 6. 2009

| Komentářů: 0

Kdo se byl podívat v ČEZ Aréně na semifinálovém klání mezi českým  národním týmem a Slovenskem, tak rozhodně nelitoval. Bratrovražedný souboj přinesl nesmírné drama se šťastným koncem pro domácí hráče. Po dvou třetinách naše reprezentace prohrávala 2:4, ale během třetího dějství náskok soupeře smazala a v prodloužení nakonec dokonala obrat. Hrdinou se stal obránce Tomáš Rejthar. Naši si tedy v sobotu od 17 hodin zahrají o kov nejcennější. Soupeřem jim bude tým Indie, který zdolal po boji USA v poměru 5:4.

MS v hokejbalu: Program sedmého hracího dne

19. 6. 2009

Boj o medaile vrcholí a již dnes bude odhalena tajenka, která mužstva se utkají o kov nejcennější. Český národní tým čeká bratrovražedný souboj se Slovenskem, a to dokonce dvojitý. Ženy změří síly se svými sokyněmi ve 12 hodin, muže čeká těžký semifinálový zápas na půdě ČEZ Arény v 17 hodin.

Češi rozstříleli Bermudy a jsou mezi nejlepší čtverkou turnaje

18. 6. 2009

Národní tým potvrdil v klíčovém zápase roli favorita a radoval se z výhry 12:0. Další překážkou za vysněným cílem bude v pátek mužstvo Slovenska. Velkým překvapením je rozhodně kolaps obhájců titulu z Kanady, kteří v prodloužení podlehli USA.

MS v hokejbalu: Program šestého hracího dne

18. 6. 2009

V ČEZ Aréně se dnes od 12 hodin naplno rozběhnou čtvrtfinálové bitvy. České reprezentanty čeká zápas pravdy v 18 hodin, kdy změří síly s týmem Bermud. Východní sousedé ze Slovenska vstoupí na scénu už v poledne proti Portugalsku. Ve dvě hodiny odpoledne bude v ženské kategorii k vidění derby Česko versus Slovensko.

Týmy Bermud a Slovenska drtily soupeře

17. 6. 2009

Šampionát ve florbalu pokračoval sérii čtyř zápasů, jenž plnily status kvalifikace na čtvrtfinále. Žádné výrazné překvapení se nekonalo. Bermudy si poradily s Velkou Británií 10:0, Slovensko rozprášilo Řecko 10:1, Itálie porazila Finsko a USA zvítězilo nad Švýcarskem. Hladké výhry se dočkala naše ženská reprezentace, která nedala svým řeckým kolegyním sebemenší šanci.

Češi zdolali Slovensko a mají jistotu čtvrtfinále

16. 6. 2009

Čeští hokejbaloví reprezentanti dnes před rekordní návštěvou na domácím světovém šampionátu zdolali soupeře ze Slovenska a jsou jistým účastníkem vyřazovacích bojů.

MS v hokejbalu 2009: Program čtvrtého hracího dne

16. 6. 2009

Šampionát dnes pokračuje další sérií utkání. Naši reprezentaci čeká od 17 hodin v ČEZ Aréně klíčový souboj se Slovenskem. Šlágrem bude rovněž souboj Kanady s Rakouskem. Startuje i turnaj žen. Český tým čeká v jednu hodinu odpoledne bitva s USA.

Indie nezopakovala výsledek proti Slovensku, od Čechů nedostala šanci

15. 6. 2009

Mistrovství světa v hokejbalu má za sebou další hrací den. Český tým nastoupil proti Indii, která měla na svém kontě čerstvý skalp silného Slovenska. A Indové kousali i proti domácím, od začátku byli bojovní a běhaví. Navíc používali i své další typické zbraně, tedy důraz a tvrdost - což jim ale přinášelo i tresty.

MS v hokejbalu, druhý hrací den: Kanada nadělovala, šok pro Slováky

14. 6. 2009

Hokejbalové mistrovství světa pokračuje v Plzni druhým hracím dnem. V ČEZ Aréně se diváci dočkali pořádné kanonády - Kanada porazila Velkou Británii 21:1. A rozhodně nešlo o žádnou náhodu, Kanaďané hráli od začátku až do konce naplno, využili obě své přesilovky, na střely vyhráli rekordně 71:9 a diváky na tribunách bavili někdy skoro až neuvěřitelnými kombinačními akcemi.