MS 2012: Třetí zkouška, jak si povedou Češi v souboji s Norskem?

7. 5. 2012

| Komentářů: 1

| Rubrika: 2012

Do třetice všeho dobrého? Možná ano, možná ne. Jisté však je, že Češi musí zabrat, neboť další neúspěch by jim mohl nepříjemně zkomplikovat postavení v základní skupině popř. i samotnou výchozí pozici pro čtvrtfinále. Dle očekávání se v dnešním zápase proti Norsku představí v bráně Jakub Kovář.

MS 2012: České trápení pokračuje, Švédsko se radovalo z výhry 4:1

5. 5. 2012

| Komentářů: 0

Ani ve druhém zápase český národní tým zatím nenašel svou herní tvář. Na výborně takticky hrající Švédy Hadamczikova družina neměla protizbraň. Našemu týmu nevyšly úvody prvních dvou třetin, kdy pokaždé inkasoval.

MS 2012: Sílu českého týmu vyzkouší Švédové, v naší brance nastoupí Štěpánek

5. 5. 2012

Vítězný, ale nepříliš povedený zápas s Dánskem byl pro trenéry českého národního týmu důrazným varováním, které evidentně neberou na lehkou váhu. Do dnešního večerního zápasu se Švédskem vyrazí naše družina s několika změnami v sestavě.

MS 2012: Trápení se šťastným koncem, Češi po trefách Hemského s Tenkrátem porazili Dánsko

4. 5. 2012

Národní tým už má za sebou na šampionátu úvodní vystoupení. Naším prvním soupeřem byl tým Dánska. Družina trenéra Hadamczika vstupovala do utkání v pozici favorita, ale nutno říct, že severský celek byl více než vyrovnaným soupeřem.

MS 2012: Češi vstupují do turnaje, prvním soupeřem je Dánsko

4. 5. 2012

A je to tady! Český tým zahajuje na šampionátu svou misi. Prvním naší překážkou za vysněným úspěchem je tým Dánska. Trenér Alois Hadamczik do médií prozradil, že se v bráně představí českobudějovický Jakub Kovář. Zápas začíná již za pár minut od 16:15.

MS 2012: Němci porazili Itálii 3:0, Ullmann třikrát asistoval

4. 5. 2012

I druhý zápas úvodního programu MS 2012 skončil dle papírových předpokladů vítězstvím favorita. Na lavičce Německa si svou premiéru na MS odbyl trenér Kölliker a mohl být spokojený. Jeho svěřenci porazili Itálii 3:0. Své gólové úspěchy si naši západní sousedé rozdělili do všech tří třetin.

MS 2012: Spojené státy v úvodním duelu MS přehráli Francii

4. 5. 2012

Mistrovství světa v ledním hokeji je už v plném proudu. Úvodní zápasovou konfrontaci obstaraly celky Spojených států amerických a Francie. Zámořský tým dle očekávání potvrdil roli favorita a výběr ze země galského kohouta přehrál jednoznačně 7:2.

MS 2012: Zbyněk Michálek ČR neposílí, musí se podrobit operaci kyčle

4. 5. 2012

Česká hokejová reprezentace se bude muset na šampionátu obejít bez služeb Zbyňka Michálka. Obránce Pittsburghu Penguins absolvoval v Nashvillu vyšetření poraněné kyčle a musí podstoupit operaci. Informaci jako první přinesl deník Sport.

MS 2012: Hadamczik napsal na soupisku dvacet hráčů, chce čekat na posily z NHL

4. 5. 2012

Trenér národního týmu odtajnil dvacet jmen, které zapsal na soupisku pro základní část mistrovství světa. Mimo hru tak aktuálně zůstanou gólman Petr Mrázek, obránci Tomáš Mojžíš, Jakub Krejčík a útočníci Petr Koukal, Jan Kovář a Tomáš Vincour.

MS 2012: Soupisky týmů - skupina A