MS 2012: Souhrn nedělních výsledků + aktuální tabulky

| Rubrika: 2012

Výsledky všech odehraných zápasů + průběžné tabulky jednotlivých skupin

MS 2012: Češi sehráli s Ruskem vyrovnanou partii, ale na góly prohráli 2:0

13. 5. 2012

REVIEW: Češi mají zdárně za sebou konfrontaci s velesilným Ruskem. Naše družina překvapivě zejména během dvou třetin diktovala hru a soka do výraznějšího tlaku nepustila. Nepoložil ji ani brzký gól, který sborná vsítila už po čtyřiadvaceti sekundách hry. Bohužel své příležitosti naši zužitkovat nedokázali, což je v konečném zúčtování stálo zákonitě bodový zisk.

MS 2012: A je to tady! Češi změří síly s ruskou ničivou mašinou, uhlídají Malkina?

13. 5. 2012

PREVIEW: Největší adept na zisk zlatých medailí? Při současných výkonech jednoznačně tým Ruska. Sborná má po pěti zápasech stoprocentní úspěšnost, navíc si výkonnostní status navýšila po sedmigólovém triumfu nad silným Švédskem. Dnes odpoledne se pokusí gólostroj v čele s nezastavitelným Malkinem utlumit Češi.

MS 2012: Češi si poradili s Itálií 6:0, dvěma góly se zaskvěl Čáslava

11. 5. 2012

S Martinem Eratem a čerstvě dopsaným Jakubem Krejčíkem český národní tým vyrazil do souboje s Itálií. Hadamczikova družina potvrdila roli favorita a vyhrála 6:0. Do sítě soupeře se postupně trefili Nedvěd, Novotný, dvakrát Čáslava, Hemský a výsledek zpečetil Erat.

MS 2012: Češi jsou na Italy i s Eratem a Krejčíkem

11. 5. 2012

Trenér národního týmu má jasno. Pár hodin poté, co se mu omluvil kontaktovaný Jakub Voráček, se rozhodl dopsat na soupisku obránce Jakuba Krejčíka. Talentovaný bek extraligové Slavie by se měl už dnes představit v zápase proti Itálii, stejně tak jako čerstvá zámořská posila Martin Erat.

MS 2012: Češi po boji zdolali Lotyšsko, výhru trefili v závěru Nedvěd s Plekancem

10. 5. 2012

Český národní tým má za sebou náročnou bitvu s Lotyšskem. Náš výběr prohrával od 24. minuty, kdy se prosadil Berzinš. Naštěstí za dalších pět minut smazal gólové manko svým prvním gólem na turnaji Michálek. Brankovou výhodu pro náš tým obstaral v 51. minutě Nedvěd a posléze v přesilovce i Plekanec.

MS 2012: Češi vyzvou Lotyšsko, s Kovářem v brance a s Koukalem v útoku

10. 5. 2012

Dnes od 20:15 čeká českou reprezentaci čtvrtá zápasová zkouška. Z těch předchozích dokázal náš výběr po nepříliš přesvědčivé hře vytěžit pět bodů. Hadamczikova družina zatím marně hledá ztracený drajv. V sestavě pro dnešní střetnutí je několik změn.

MS 2012: Souhrn výsledků čtvrtého hracího dne

8. 5. 2012

Čtvrtý hrací den šampionátu byl vítězným pro celky Kanady, Švédska, Slovenska a České republiky. V našem případě byl náš triumf pouze dvoubodový, neboť soupeře z Norska jsme porazili až na samostatné nájezdy.

MS 2012: Zase nepřesvědčivé, Češi porazili Norsko až na nájezdy

7. 5. 2012

Čekání na osvícení. Tak možná lze popsat dosavadní představení českého národního týmu. V očekávaně náročném střetnutí s Norskem svěřenci trenéra Hadamczika zpočátku tahali za kratší konec lana. Po Frolíkově trefě šli do vedení, ale to nakonec do konce normální hrací doby neudrželi.

MS 2012: Výsledkový souhrn druhého a třetího dne šampionátu

7. 5. 2012

Víkendový program šampionátu nabídlo porci deseti zápasů. Podruhé na turnaji se představila i česká reprezentace. K vidění bylo zámořské derby mezi Kanadou a Spojenými státy americkými. Nechyběla na góly bohatá střetnutí, ale ani ta, kdy brankáři předčili střelce.